18. jūnijā SIA "Tiamo grupa", viens no lielākajiem ēdināšanas un viesmīlības uzņēmumiem Latvijā, atvēris savu pirmo picēriju "Čili Pizza" jaunajā, daudzfunkcionālajā iepirkšanās centrā "Akropole", Rīgā. Patlaban Liepājas uzņēmums, investējot vairāk nekā 250 000 eiro, galvaspilsētā startē ar vienu picēriju, bet nākotnē plānota paplašināšanās, portālu irliepaja.lv informēja Toms Zukulis, "Tiamo grupas" mārketinga vadītājs."Tiamo grupas" vadībā "Čili Pizza" picērijas veiksmīgi darbojušās Liepājā, Ogrē, Jelgavā, Valmierā un Daugavpilī. Savukārt atvērt ēdināšanas vietu Rīgā ir stratēģisks un ilgi plānots lēmums. "Līdz ar noslēgto darījumu speram drošu un pārdomātu soli arī Rīgā, vienlaikus esam pārrunu procesā ar vairākiem iznomātājiem un izskatām iespējas galvaspilsētā atvērt vēl citas picērijas. Latvijā "Čili Pizza" ir mīlēts zīmols, un mēs ticam tā dzīvotspējai. Esam pārliecināti, ka spēsim to padarīt vēl pievilcīgāku uzticamajiem apmeklētājiem, it sevišķi ģimenēm ar bērniem," saka Monta Magone, "Tiamo grupas" valdes locekle.

Svinīgajā atklāšanā "Tiamo grupa" sveica komandu un sagaidīja pirmos apmeklētājus ar simboliskām dāvanām. Pasākumā M. Magone atklāja, ka šovasar "Tiamo grupa" papildinās Rīgas picēriju ar "bērnu stūrīti", kā arī tuvākajā laikā plānotas vizuālas pārmaiņas "Čili Pizza" interjerā. Tāpat uzņēmums turpinās pilnveidot apkalpošanas, servisa kultūru, veicot regulāras apmācības darbiniekiem."Tiamo grupas" plānus Rīgā atzinīgi vērtē uzņēmuma partneri. "Jau septiņpadsmit gadus sadarbība bijusi vērienīga, tā balstās savstarpējā izpratnē un godīgā attieksmē. "Tiamo grupa" nebaidās pieņemt jaunus izaicinājumus, spēj strādāt ārpus komforta zonas un gluži vienkārši skatīties, kas ir aiz horizonta. Kopdarbs ir jēgpilns un plānveidīgs, orientēts uz ilgtermiņa mērķu sasniegšanu. Tāds skatījums un izpratne par biznesu nodrošina stabilitāti arī partneriem," stāsta Raimonds Zibens, "Aldaris" pārdošanas vadītājs.


Uzņēmuma īpašnieki Aloizs Norkus un Monta Magone sveic "Tiamo grupas" reģionālo vadītāju Natāliju Snahovsku.


Savukārt "Centurion Hospitality" vadītājs un viesmīlības apmācību speciālists Didzis Grāvītis saka, ka "Tiamo grupā" strādā cilvēki ar lielo burtu – tie, kam rūp gan nozare, gan ikviens tajā esošais posms". Viņš stāsta: "Neskatoties uz lielo pieredzi un plašajām zināšanām, "Tiamo grupa" turpina ieguldīt attīstībā un regulāri organizē apmācības saviem darbiniekiem. Uzskatu, ka tas ir liels profesionalitātes rādītājs, jo mūsdienas prasa izaugsmi un mācīšanos katru dienu."

"Čili Pizza" ēdienus turpmāk ikviens varēs pasūtīt uz vietas vai ar "Wolt" vai "Bolt" piegādi, kā arī "Tiamo grupas" mobilajā lietotnē "Tiamo Food".

"Tiamo grupa" ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem. Uzņēmums ir viens no TOP 20 lielākajiem nodokļu maksātājiem Kurzemē (2,5 milj. eiro). Pērn uzņēmuma neto apgrozījums sasniedza 10 miljonus eiro, un tas guvis vairāk nekā 500 000 eiro peļņu. Grupā, kas darbojas jau ilgāk par 15 gadiem, ietilpst restorāni "MO", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik’" Liepājā, kā arī "Čili Pizza" picērijas vairākās Latvijas pilsētās. "Tiamo grupu" raksturo izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detaļā.


"Tiamo grupas" vadība un "Čili Pizza" Rīgas komanda picērijas atklāšanā.


"Čili Pizza" ir picēriju zīmols Latvijā un Lietuvā. Pirmā picērija Latvijā tika atvērta 2001. gada decembrī Liepājā. Patlaban Latvijā darbojas 10 "Čili Pizza" picērijas "Tiamo grupas" vadībā. Mājīgā atmosfērā "Čili Pizza" piedāvā plašu picu klāstu un iecienītus ēdienus no Latvijas un citu valstu virtuvēm – uzkodas, salātus, zupas, siltos ēdienus, desertus, kā arī dažādus dzērienus un kokteiļus.