Picērijas "Čili pizza" franšīzes turētājs Latvijā un picēriju īpašnieks "Tiamo grupa" jaunas picērijas izveidē Rīgā, Ziepniekkalnā, ieguldījis 250 000 eiro, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

Ceturtdien atklātā picērija ir astotā "Čili pizza" Rīgā, un tajā plānotas 40 jaunas darbavietas.

"Picērijas atvēršana Ziepniekkalnā ir stratēģiska izvēle. Sekojam līdzi pieprasījumam - arvien vairāk cilvēku vēlas ēdināšanas vietas tieši guļamrajonos, tuvāk mājām. Turklāt Valdeķu ielas picērija atrodas vietā, kur ērti piekļūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu," stāsta "Tiamo grupas" valdes priekšsēdētājs Toms Zukulis.

Kopš 2020.gada "Tiamo grupa" atklājusi "Čili pizza" picērijas tirdzniecības centros "Akropole", "Origo", "Alfa", "Olimpia", "Gaiļezers", "Zoom" un "Spice Home", katrā no vietām radot aptuveni 30 līdz 40 darbavietas. Kopumā picēriju atvēršanā Rīgā "Tiamo grupa" investējis divus miljonus eiro.

Jau vēstīts, ka "Tiamo grupa" pērn strādāja ar 7,512 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 23,7% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī ar 352 133 eiro peļņu, kas ir par 19,8% mazāk nekā 2019.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānija "Tiamo grupa" reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 142 268 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Aloizs Norkus (80%) un Monta Magone (20%).