Ar 1. aprīli viesmīlības uzņēmumu grupai "Tiamo" pievienojies jauns restorāns – Juliannas pagalma iemītnieks "MO Liepāja".

Restorāna turpmākajā darbībā būtiskas izmaiņas nav gaidāmas. To turpinās vadīt pašreizējā vadītāja un šefpavāre Jolanta Bula, kura restorānā darbojas jau no tā atvēršanas pirmās dienas.

Šobrīd restorāna komanda strādā pie jaunas ēdienkartes izstrādes, kas apmeklētājiem tiks prezentēta 4. maijā, reizē ar vasaras terases atklāšanu un pop-up bāra "Džina dārzs" piedalīšanos.

Tāpat restorāna viesus turpinās priecēt tematiskie pasākumi, kuri kļuvuši iecienīti kā liepājnieku tā arī pilsētas viesu vidū. Nākamais pasākums "Hippie – Hipster Party" gaidāms jau 19.aprīlī – ar labu mūziku, fotogrāfu, speciālām uzkodām, kokteiļiem un dažādiem pārsteigumiem.

Galdiņu rezervācija zvanot pa tālruni 26630222 vai lietotnē "Tiamo food".

Restorāns "MO Liepāja" drīzumā tiks pievienots "Tiamo" lojalitātes programmai, kur ar klientu karti iespējams saņemt izdevīgus nosacījumus rēķinu apmaksai. Tāpat būs iespēja iegādāties arī "Tiamo" elektroniskās dāvanu kartes.

"Tiamo" ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un vairāk nekā 500 darbiniekiem.

Viesmīlības uzņēmumu grupā "Tiamo" ietilpst restorāni "MO", "Barons", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", pludmales bārs "Cukurfabrik'", kā arī "Čili Pizza" picērijas dažādās Latvijas pilsētās.