Sestdien, 9.decembrī, no pulksten11 līdz17 Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7, – gan iekšā, gan ārā – notiks pirmā Juliannas tirgus diena.

Liepājā viss notiek, tradīcijas turpinās, atdzimst un dzimst no jauna. Šoreiz ir iespēja piedalīties jaunas tradīcijas dzimšanā Juliannas pagalmā. Tā ir vieta Liepājā, kurā pakāpeniski veidojas draudzīga, radoša un mūsdienīgi domājoša vide. Un kas gan būtu pagalms bez tā iemītnieku un ciemiņu kopābūšanas pasākuma?!

Amatnieki, mājražotāji, mākslinieki un gardēži no Liepājas un tuvējiem kaimiņiem iesildīs un uzsāks jauno tirgus dienas tradīciju, ko plānots turpināt, kuplināt un padarīt par pilsētā gaidītu notikumu.

Pagalma saimniece Līga Eglīte stāsta: "Pirmā Juliannas tirgus diena dos iespēju ne tikai baudīt gardumus un iegādāties dāvanas, bet arī ieskatīties atjaunotajās telpās. Kamēr pagalmā ap dižskābardi tirgotāji piedāvās vīnus un ēdienus, bijušajā šūšanas cehā, kas atjaunots, saglabājot vēsturisko krāsojumu un industriālo šarmu, varēs iegādāties skaistuma eliksīrus, cimdus, podus, mīļmantas, zeķes, cepures un dažādas rotas.  

Bērniem īpašā svētku istabā, kas kādreiz bijusi ceha maiņas vadītāju kabinets, būs iespēja radoši izpausties. Konditorejā "MO maize" visas dienas garumā bērni varēs piedalīties zīmēšanas konkursā, bet cepuru un šaļļu modes aktualitātes varēs vērot Katrīnas modes nama rīkotajās modes skatēs pulksten 12 un 14.

Līdzi jāņem zinātkārte un pozitīvs noskaņojums!"