Pērn vienam no Latvijas lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem „Baltcom” tika izsniegta atļauja veikt darbus elektronisko sakaru tīklu izbūvei no Dzintaru līdz Siguldas ielai.

Šobrīd uzņēmums ir mainījis plānus, un Liepājā tuvākajā laika darboties negrasās.

Pagājušā gada augusta sākumā tika sagatavots arhitektūras un plānošanas uzdevums, lai SIA "Baltcom” varētu veikt elektronisko sakaru tīklu kanalizācijas izbūvi posmā no Dzintaru līdz Siguldas ielai. Pirmais objekts, kur "Baltcom" plānoja piedāvāt savus pakalpojumus, ir māja Dzintaru ielā 84, kurai tuvākajā laikā tiks veikta renovācija.

Tad toreizējais "Baltcom” valdes loceklis Gints Kiršteins, kurš šobrīd vairs nedarbojas uzņēmumā,  informēja, ka   tiek veikta izpēte un infrastruktūras izvērtēšana , kā arī pakalpojumu attīstības iespējas visās lielajās pilsētās, arī Liepājā.

Šobrīd telekomunikācija uzņēmums Liepājā darbību nav uzsācis. "Baltcom” mārketinga daļas vadītāja Elizabete Podinska paskaidroja, ka "Baltcom” strādā pie jaunākās paaudzes pakalpojumu attīstīšanas, koncentrējoties uz esošo tīkla pārklājuma zonu. Pagaidām uzņēmums nav gatavs komentēt konkrētus attīstības plānus jaunās teritorijās.

Kompānija "Baltcom" piedāvā digitālās un kabeļtelevīzijas pakalpojumus, nodrošina balss telekomunikāciju un interneta sakarus.