Viens no Latvijas lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem „Baltcom” ir izsniegta atļauja veikt darbus no Dzintaru līdz Siguldas ielai, un uzņēmums plāno nākotnē darboties arī Liepājā.

Pēc Liepājas domes portāla datiem, augusta sākumā ir sagatavots arhitektūras un plānošanas uzdevums, lai SIA „Baltcom” varētu veikt elektronisko sakaru tīklu kanalizācijas izbūvi posmā no Dzintaru līdz Siguldas ielai. Pirmais objekts, kur plānots pieslēgt "Baltcom" pakalpojumus, ir māja Dzintaru ielā 84.

Portāls jau pērn rakstījis, ka "Baltcom" plāno uzsākt darbu lielākajās Latvijas pilsētas – Valmierā, Dobelē, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē un Cēsīs. Liepājā „Baltcom” pakalpojumi vēl nav pieejami, tomēr sagatavošanās darbi liecina, ka drīzumā uzņēmums varētu piedāvāt savus pakalpojumus arī liepājniekiem.

Uzņēmuma „Baltcom” valdes loceklis Gints Kiršteins komentēja: „Šobrīd mēs veicam izpēti un izvērtējam infrastruktūras un pakalpojumu attīstības iespējas visās lielajās pilsētās, arī Liepājā.”

Kompānija "Baltcom" piedāvā digitālās un kabeļtelevīzijas pakalpojumus, nodrošina balss telekomunikāciju un interneta sakarus.