Kā liecina "Firmas.lv" informācija, veiktas izmaiņas mazumtirgotāja, maizes, konditorejas izstrādājumu ražotāja un nekustamā īpašuma apsaimniekotāja AS "LPB" padomē.

No darba uzņēmuma padomes priekšsēdētāja amata atcelts Jānis Strautiņš, viņa vietā iecelts līdzšinējais priekšsēdētāja vietnieks Aloizs Norkus. Strautiņš turpmāk pildīs padomes locekļa pienākumus.

Par padomes priekšsēdētāja vietnieku iecelts Juris Aizezers, kurš līdz šim bija padomes loceklis. Darbu padomes locekļa amatā turpina Atis Sausnītis.

Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju "LPB" apgrozījums 2011.gadā bija 17,12 miljoni latu salīdzinājumā ar 15,39 miljoniem latu 2010.gadā. Uzņēmuma peļņa 2011.gadā bija 523 336 lati salīdzinājumā ar 946 593 latu peļņu 2010.gadā.

Uzņēmums nodarbina 548 darbiniekus.

"LPB" pamatdarbības nozare ir pārtikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, maizes un konditorejas izstrādājumu ražošana Priekules maizes ceptuvē, kā arī nekustamā īpašuma apsaimniekošana. Uzņēmuma tīklā 2011.gadā strādāja 37 pārtikas veikali, viens tirdzniecības stends un trīs kafejnīcas. Telpas tiek iznomātas 23 objektos, no kuriem deviņi atrodas Liepājā, bet 14 – Liepājas rajonā.

"LPB" reģistrēts 2004.gadā, tā pamatkapitāls ir 200 040 latu.

"LPB" kopā ar 15 citiem reģionālajiem tirdzniecības uzņēmumiem ir SIA "Iepirkumu grupa" sastāvā, kas sniedz mārketinga starpniecības pakalpojumus veikalu tīklam "top!".

Patlaban "Iepirkumu grupā" ir apvienojušies arī: SIA "Firma Madara 89" Smiltenē, AS "Diāna" Ventspilī, SIA "Lars Limited" Valmierā, SIA "Dekšņi" Tukumā, SIA "Gabriēla" Dundagā, SIA "Mārksmens" Dobelē, SIA "Madara 93" Limbažos, SIA "AA & Co" Popē, Ventspils novadā, SIA "Krista - A" Ulbrokā, Stopiņu novadā, SIA "Roga - Agro" Salaspilī, SIA "Essa" Rīgā, SIA "G.A.L." Mārupē, SIA "Lekon" Rēzeknē, SIA "Ogres Prestižs" Ogrē un SIA "Pārtikas veikalu grupa" Varakļānos.

Ar preču zīmi "top!" Latvijā darbojas 165 pārtikas veikali, no tiem 76 "top!" un 89 "mini top!" veikali.