Šīs nedēļas nogalē ar trīs koncertiem tiks atklāta Liepājas jaunās koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzāle, tomēr biļešu tirdzniecība uz šiem pasākumiem nesokas.

Par to liecina biļešu tirdzniecības servisā "Biļešu paradīze" pieejamā informācija, raksta LETA.

Sestdien, 17.oktobrī, gaidāms pirmais koncerts "Lielā dzintara" kamerzālē, un piektdienas rītā uz šo koncertu vēl pieejamas biļetes 78 vietās no kopumā 200 vietām. Uz šo koncertu biļetes maksā no 15 līdz 20 eiro.

Vairāk biļešu pārdots uz svētdien, 18.oktobrī, gaidāmo Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncertu, kur kamerzālē pieejamas 53 brīvas vietas. Šis koncerts gan apmeklētājiem ir ievērojami lētāks, un biļetes uz to maksā 5 līdz 7 eiro.

Svētdienas vakarā "Lielā dzintara" koncertzālē uzstāsies slavenā Berlīnes filharmonijas orķestra stīgu instrumentu kvintets, taču uz šo koncertu vēl divas dienas iepriekš pārdots mazāk par pusi biļešu, un piektdienas rītā brīvas vēl ir 107 vietas. Uz šo koncertu biļetes maksā no 30 līdz 50 eiro.

Kaut arī koncertzāles "Lielais dzintars" vadītāja Baiba Bože oktobra sākumā intervijā "Rietumu radio" sacīja, ka šonedēļ tiks atklāta jaunā mājaslapa, kurā būs ērti pieejama informācija par visiem koncertzālē notiekošajiem pasākumiem, tomēr vēl 16.oktobrī, dienu pirms kamerzāles atklāšanas koncertiem, adresē "greatamber.lv" lasāms uzraksts "Šobrīd lapa ir izstrādes procesā. Mūsu jaunumi pieejami "facebook.com/greatamber".

SIA "Lielais dzintars" Sabiedrisko attiecību daļā "Rietumu radio" apstiprināja, ka biļetes uz nedēļas nogalē gaidāmajiem pasākumiem joprojām ir pieejamas, tomēr koncertu rīkotāji sagaida, ka liepājnieki pēdējās dienās vēl aktīvi izmantos iespējas apmeklēt pirmos koncertus jaunajā koncertzālē.

Svētdienas vakarā, vienlaikus ar koncertu "Lielajā dzintarā", Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē notiks Karaliskā improvizācijas teātra izrāde Jāņa Skuteļa vadībā. Uz šo pasākumu visas biļetes ir pārdotas. Šajā zālē ir 536 sēdvietas.

Koncertzāles "Lielais dzintars" būvniecība izmaksājusi vairāk nekā 30 miljonus eiro, piesaistīti gan Eiropas Savienības struktūrfondu, gan valsts līdzekļi.

Astoņus stāvus augstās ēkas kopējā platība pārsniedz 14 000 kvadrātmetru. Koncertzālē ir trīs zāles, kur noritēs dažāda mēroga un mūzikas žanra koncerti, teātra izrādes, izstādes un saviesīgi vakari.