Noslēdzies iepirkuma konkurss par transporta kustību videodetektoru piegādi un uzstādīšanu Brīvības ielā. Zināms, ka to darīs SIA "Moduls Interjers" par 31 320 eiro.

Konkursam savus pieteikumus bija iesniegušas divas firmas – "SCB Energo", piedāvājot 36 500 eiro augstu summu, un "Moduls Interjers" ar kopējo līgumcenu 31 320 eiro.

Firma "Moduls Interjers" dibināta 2007.gadā un atrodas Rīgā. Tās darbības joma ir mēbeļu tirdzniecība un cita veida īpašu preču vairumtirdzniecības starpnieku darbība. Kā vēstī firmas mājaslapā sniegtā informācija, tās pamatvērtības ir līdz smalkākajai detaļai kvalitatīvas lietas, individuāla attieksme un kompetence apkalpošanas kultūrā.

Preču piegādes un uzstādīšanas termiņš būs 90 dienas pēc līguma noslēgšanas.

Videodetektoru piegādes un uzstādes vietas būs krustojums Brīvības ielā 164, Brīvības un Sabiles ielu krustojums, Brīvības un 14.novembra bulvāra krustojums, Brīvības un Meldru ielu krustojums.

Piegādājamām precēm jābūt jaunām, nelietotām, reģistrētām un sertificētām atbilstoši Latvijas Republikas spēkā esošajos normatīvajos aktos noteiktajam un jāatbilst Latvijas Republikā spēkā esošajiem standartiem