Noslēdzies iepirkums par GSM modemu iegādi Komunālās pārvaldes vajadzībām. Konkursam bija pieteicies tikai viens pretendents, kurš arī ieguvis līguma slēgšanas tiesības.

Konkursā par GSM modemu piegādi, kurš noslēdzās aprīļa beigās, vienīgais pretendents bija SIA „MODULS interjers”. Firma noslēgusi līgumu par kopējo summu 12 420 eiro. Kā pastāstīja Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, par šo summu tiks piegādāti 18 modemu komplekti. Saskaņā ar līgumu modemu komplektā ietilpst modemu funkcija modema, GSM antenas, barošanas bloka un 5.kategorijas vada ar RJ-45 spraudņiem.

Aigars Štāls informēja, ka ar modemiem tiks aprīkoti 18 luksoforu objekti. Modemi ir ilgdarbības industriālās ierīces, ar kuru palīdzību iespējams nodrošināt luksoforu objektu attālinātu vadību un monitoringu.
Pašlaik ar šādu modemu palīdzību jau tiek nodrošināta ielu apgaismojuma attālināta vadība.

Konkursa uzvarētāja, SIA „MODULS interjers”, darbības joma ir mēbeļu tirdzniecība un cita veida īpašu preču vairumtirdzniecības starpnieku darbība. Modemiem, ko firma piegādās, ir jānodrošina trīs gadu garantija.