Poligrāfijas uzņēmums "Liepājas papīrs" sācis ražot inovatīvas uzlīmes, jau saņemot pirmos pasūtījumus, aģentūrai BNS teica uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis.

Viņš sacīja, ka pirmie pasūtījumi saņemti no Latvijas un Krievijas. "Tā kā šī produkcija ir jaunums ne tikai mums, bet arī klientiem, kopīgi strādājam pie tā, lai veiktu tehnoloģiskus uzlabojumus," vienlaikus atzina Vilnītis.

Viņš arī norādīja, ka parasti jaunas produkcijas ražošana sākotnēji nenes peļņu, taču pauda cerību, ka pozitīvus rezultātus varētu izdoties sasniegt jau šogad.

Vilnītis informēja, ka pagājušā gada decembrī Liepājas ražotnē uzstādīja Nīderlandē ražoto iekausējamo etiķešu izciršanas, griešanas un pārtīšanas iekārtu, līdz ar to pilnībā nokomplektējot un pieņemtot ekspluatācijā visu jaunās produkcijas ražošanas tehnoloģisko līniju.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka pērn "Liepājas papīrs" iegādājās Nīderlandē ražotu jauno iekārtu, kas kopā ar palīgierīcēm izmaksāja aptuveni vienu miljonu eiro (702,8 tūkstošus latu).

"Liepājas papīra" konsolidētais apgrozījums 2010.gadā sasniedza 3,918 miljonus latu, savukārt uzņēmuma peļņa bija 10,7 tūkstoši latu, liecina "Lursoft" datubāzē publiskotais uzņēmuma gada pārskats.

Kompānija "Liepājas papīrs" izveidota 1993.gadā uz bijušās Liepājas papīra izstrādājumu fabrikas bāzes. "Liepājas papīrs" ražo etiķetes, biļetes un ir viens no lielākajiem šādas produkcijas ražotājiem Baltijas valstīs. Kompānija arī tirgo kancelejas preces. Uzņēmumam ir pārstāvniecība arī citās valstīs.