Ar saukli "Tava komanda startam" Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubators izziņo 2022.gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20.septembrim sešu mēnešu apmācību programmā visos LIAA biznesa inkubatoros kopumā tiks uzņemti 260 biznesa ideju autori.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kuriem vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Šī bezmaksas programma ilgst sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.

Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā.

"Sešu mēnešu laikā, sistemātiski atgriežoties pie idejas attīstīšanas, var nonākt pie diviem dažādiem pozitīviem rezultātiem, pirmais – ideju ir iespējams pārvērst biznesā, otrais – ja ideju nav iespējams pārvērst biznesā – to ir vieglāk atmest un atbrīvot vietu galvā jaunām idejām, nevis nepārtraukti sapņot kā būtu, ja būtu… Iestājoties pirmsinkubācijas programmā nav ko zaudēt, var tikai iegūt," stāsta LIAA Liepājas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmas vadītāja Anete Tīrmane.

Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20.septembrim, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Aneti Tīrmani, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties uz konsultāciju var, rakstot uz liepaja@liaa.gov.lv vai zvanot +371 62401092.
 
LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

Papildu informācija:
LIAA Liepājas biznesa inkubators
Adrese: Dārza iela 4/8, Liepāja
e-pasta adrese: liepaja@liaa.gov.lv
Tālrunis: + 371 62401092
Inkubatori.magneticlatvia.lv