16.maijā pulksten 18 informācijas tehnoloģiju (IT) jomu pārstāvji, kā arī visi interesenti, aicināti apmeklēt tradicionālo IT profesionāļu tīklošanās pasākumu "IT Waffle Meetup", kas notiks jau 24. reizi. Šoreiz būs iespēja uzzināt par to, kā izveidot veiksmīgu testētāja un kvalitātes nodrošināšanas inženiera karjeru, kā uzņēmumā pielietot 3D modelēšanu parametriskā un ģeneratīvā dizaina izveidē un kā pārvērst mājaslapu izstrādi biznesā.

LIAA Liepājas Biznesa inkubatora telpās Dārza ielā 4/8, 16. maijā pulksten 18, IT nozares pārstāvji un interesenti ir aicināti piedalīties jau 24. tradicionālajā IT profesionāļu tīklošanās pasākumā "IT Waffle Meetup". Pasākuma neatņemams elements ir gardas vafeles, iespēja dalīties pieredzē, pārrunāt aktuālo un iegūt vērtīgu informāciju no profesionāļu pieredzes stāstiem.

Šoreiz varēsim gūt ieskatu testēšanas un kvalitātes nodrošināšanas inženiera karjeras veidošanā – savā pieredzē dalīsies Natalja Golovinova, tehnoloģiju uzņēmuma "Accenture Baltics" kvalitātes nodrošināšanas inženiere. "Blue Shock Race" vadītājs Artis Daugins pastāstīs kā elektrokartingu ražošanas uzņēmumā izmanto 3D modelēšanu un pielieto ģeneratīvā un parametriskā dizaina tehnoloģijas. Savukārt, SIA "LILUM" vadītāja Inga Cēsniece ar savu piemēru parādīs kā likt lietā iegūtās zināšanas mājaslapu izstrādē. Inga sekmīgi pabeigusi praktisko apmācību kursu mājaslapu izstrādē "Web Kick" un jau sākusi realizēt pirmos pasūtījumus. Viņa ir apņēmusies arī citiem palīdzēt spert pirmos soļus IT pasaulē, būvējot vietējo IT kopienu.

Pasākuma programma:

17.40 – tīklošanās un gardas vafeles
18.00 – Natalja Golovinova, Accenture Baltcs QA inženiere
18.20 – Artis Daugins, Blue Shock Race vadītājs
18.40 – Tīklošanās un vafeļu pauze
19.00 – Inga Cēsniece, SIA Lilum vadītāja

Pasākuma noslēgumā, kā ierasts – sarunas un tīklošanās. Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešams reģistrēties šeit – ej.uz/itmeetup24

Dalība, tāpat kā vafeles un dzērieni – bez maksas. Pasākumu atbalsta uzņēmums "Accenture Baltics".