Daļēji noslēdzies iepirkums par daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" kamerzāles mēbeļu piegādi, drīzumā gaidāmi vēl citi mēbeļu un aprīkojuma iepirkumi.

Kā portālu informēja pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Lielais dzintars" valdes locekle Baiba Bože, daļēji noslēdzies iepirkums par kamerzāles krēslu un koristu solu piegādi daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" ēkai. "Esam atraduši koristu solu piegādātāju – par līgumcenu 8 730 eiro to apņēmusies paveikt SIA "BDF"".

Kamerzāles krēslu piedāvājumu iepirkumā bija izteicis tikai viens pretendents, un tas neapmierināja iepirkuma izsludinātāju – Liepājas pašvaldību, tāpēc jau tuvāko divu nedēļu laikā tikšot sludināts jauns iepirkums atsevišķi kamerzāles krēsliem.

Kā informēja Bože, tuvākajā laikā plānoti vēl citi iepirkumi – lielākais no tiem varētu būt apvienotais mēbeļu iepirkums "Lielā dzintara" administrācijas un publiskajām telpām, kā arī, iespējams, atsevišķām mūzikas vidusskolas un simfoniskā orķestra telpām. Kāpēc apvienots iepirkums? Tāpēc, ka tādā veidā iespējams saņemt labākus cenas piedāvājumus par vienību, sacīja Bože.

No jauna tiks sludināts arī iepirkums par restorānu pakalpojuma sniedzēju. Kā jau vēstīts, iepriekšējais noslēdzās bez rezultāta – neskatoties uz uzņēmēju interesi, neviens savu piedāvājumu konkursā neiesniedza.

Mazliet vēlāk plānots iepirkums arī lielās zāles skatuves mēbelēm – orķestra pultīm un krēsliem. Tāpat būs iepirkums koncertflīģeļiem. Kā sacīja Bože, vēlamais rezultāts būtu trīs dažādu kategoriju flīģeļi – lielajai zālei, kamerzālei un eksperimentālajai zālei "Civita Nova", sliktākajā gadījumā – vismaz viens flīģelis lielajai zālei. Jebkurā gadījumā līdz nākamā gada februārim jauns koncertflīģelis "Lielajam dzintaram" ir vajadzīgs kaut vai tāpēc, lai varētu noritēt nākamais zvaigžņu festivāls, sacīja Bože.

Lielās zāles skatītājiem un klausītājiem paredzētajiem krēsliem atsevišķa iepirkuma nebūs, jo tie jau iekļauti būvniecības tāmē, un par to piegādi atbildīgs ģenerālbūvnieks – "Merks".