Ceturtdien, 22.novembrī, svinīgā ceremonijā tika paziņoti 2011.gada Latvijas veiksmīgākie uzņēmumi. Speciālbalvu saņēma arī Liepājas uzņēmums "Lauma Fabrics".

Šis ir jau sešpadsmitais gads, kad laikraksts "Dienas Bizness" sadarbībā ar "Lursoft" publicē Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstu. Šogad nomināciju uzvarētāju izvēli noteica ne tikai uzņēmuma spēja palielināt apgrozījumu, bet arī citi faktori, tostarp uzņēmumu peļņas rādītāji, kā arī lielāks uzsvars tika likts uz vietējā kapitāla ražošanas uzņēmumiem ar eksporta potenciālu, un tika vērtēta uzņēmuma reputācija tirgū.
Balvas ieguva:
– TOP 500 līderis – SIA "Uralchem Trading"
–  TOP 500 jaunpienācējs – SIA "Evopipes"
– TOP 500 koncerns – AS "Elko grupa"
– TOP 500 EBITDA pelnītājs – AS "Olainfarm"
– TOP 500 reģionu uzņēmums – SIA" Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne"
– TOP 500 darba devējs – AS "Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca"
– TOP 500 eksportētājs – SIA "Kwintet Production"
– TOP 500 pakalpojumu sniedzējs – LPKS "Latraps"
– TOP 500 ražotājs – SIA "Avoti SWF".
Tāpat kā citus gadus, arī šogad Lursoft pasniedza savu specbalvu, kuru šoreiz saņēma AS "Lauma Fabrics". Kā skaidro Lursoft valdes priekšsēdētāja Iluta Riekstiņa, AS "Lauma Fabrics" balvu izpelnījies kā viens no lielākajiem reģionālajiem ražošanas uzņēmumiem, kurš nodarbina vairāk nekā 500 darbiniekus. Par uzņēmuma veiksmīgo darbību liecina arī tā finanšu rādītāji – uzņēmums šogad ieņēma TOPa 192.vietu ar 22 milj.Ls lielu apgrozījumu, kas, attiecinot pret 2010.gadu, ir pieaugums par 15%.
Pasākuma laikā Valsts ieņēmumu dienests apbalvoja arī 10 lielākos Latvijas nodokļu maksātājus , kuru starpā iekļuvuši arī pagājušā gada nodokļu maksātāju līderi – SIA "Statoil Fuel & Retail Latvia", SIA "Orlen Latvia" un AS "Latvenergo", informē "Lursoft" pārstāve Indra Jansone.