Piektdien, 21.septembrī, pulksten 19 "Coworking Liepaja" sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru rīko jauna formāta tikšanos uzņēmējiem un ideju autoriem.

Notiks pasaulē lielu popularitāti ieguvušais "FuckUp Night", jeb neveiksmju rezultātā gūto atziņu stāstu vakaru, informē biroja vadītāja Jekaterina Jeļisejenko.

Fuck Up Night lielu popularitāti ieguvuši tehnoloģiju jaunuzņēmumu, jeb Start Up uzņēmumu vidū, interesentiem pulcējoties uz neformāliem vakariem, lai mazliet nenopietnā veidā paskatītos uz savā uzņēmējdarbībā gūtajām atziņām, kas nākušas caur klupieniem un kritieniem.

Pirmajā "Fuck Up Night" "Rave BMX Team" vadītājs Roberts Klēpis pastāstīs par to, kā apmaldīties Ķīnā, jeb kā divas nedēļas nesagatavotam un bez pieejas internetam orientēties valstī, kurā retais runā angļu valodā. Par to, kā viedtālruņu un mobilo aplikāciju ienākšana mūsu dzīvē izbeidza bērnu rāciju ražošanas biznesu pastāstīs uzņēmuma "B-Phone" dibinātājs Salvis Roga, savukārt par to, kādas atziņas gūtas saskaroties ar detaļu un komponenšu nomaldīšanos ceļā no piegādātāja pastāstīs "Blue Shock Race" vadītājs Artis Daugins.

Kā stāsta "Coworking Liepaja" dibinātājs Intars Zēns, "Fuck Up Night" formāts savu popularitātes guvis neformālās gaisotnes dēļ "Cilvēki aiz vien pieprasa ko jaunu un neordināru. Šis nebūs tipisks seminārs ar rūpīgi sagatavotām prezentācijām un lektoriem uzvaldos. Fuck Up Night ir vairāk kas līdzīgs burziņam brīvā gaisotnē ar fonā skanošu mūziku un lektoriem t-kreklā un kedās".

Pasākums Fuck Up Nigts notiks 21. septembrī, Coworking Liepaja telpās, Liepājā, Vecajā Ostmalā 24, 4. stāvā. Dalība seminārā: bezmaksas!

Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz 20. septembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: jekaterina@kbi.lv.

Dalībnieku skaits ierobežots!