Trešdien, 12. decembrī, LSEZ "Jensen Metal" SIA atzīmēja spāru svētkus jaunajai metālizstrādājumu ražotnei Karostas industriālajā parkā, informē uzņēmums.

Ražotne tiek būvēta, kā dabisks turpinājums līdz šim iesāktajam un ved uzņēmumu ne tikai uz paplašināšanās iespējām nākotnē, bet arī spēju nodrošināt nepieciešamo pasūtījumu apmērus.

Šī gada jūnijā LSEZ "JM Properties" sadarbībā ar projektētāju SIA "LVCT" un būvniekiem A/S "UPB" uzsāka būvniecības darbus jaunai metālizstrādājumu ražotnei Karostas industriālajā parkā, Virssardzes ielā 11. Neraugoties uz to, ka jumts jaunajai ražotnei jau uzlikts un rūpnīca no ārpuses ir gatava, spāru svētkos tika atzīmēta viena būvniecības etapa beigas un cita posma sākumu, jo vēl aizvien atliek turpināt darbu ēkas iekštelpās.

Pēc būvdarbu beigām 2019. gada pavasarī uz jaunajām telpām pārcelsies uzņēmuma Metāla un Furnitūras departamenta darbinieki, kopumā 130 cilvēku sastāvā, taču atlikušie darbinieki no Stainlesa departamenta turpinās savu darbu Liepājas Biznesa Centra esošajās telpās. Jaunā ēka tiek izbūvēta atbilstoši abu departamentu vajadzībām, organizējot optimālāko ražošanas plūsmu, ievērojot LEAN principus un modernāko tehnoloģiju iespējas, kas nodrošina, lai piesārņojošo vielu emisija nerada apdraudējumu apkārtnes iedzīvotājiem. Šobrīd "Jensen Metal" kopējās ēkas būvniecības investīcijas pārsniedz 7 miljonus eiro, bet papildus 2019. gadā būs arī investīcijas jaunās iekārtās virs 3 miljoniem eiro.  

Kopš LSEZ "Jensen Metal" SIA reģistrācijas Latvijā 2004.gadā ir pieaudzis ne tikai uzņēmuma darbinieku skaits, bet arī pieprasījums pēc lielākiem ražošanas apjomiem, kurus esošajās telpās Liepājas Biznesa Centrā uzņēmumam vairs nav iespējams veikt pilnā apmērā, informē sabiedrisko  attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.