Noslēdzies atkārtots slēgtais iepirkumu konkurss, kurā noskaidrots, ka jauno vieglatlētikas manēžu, Rīgas ielā 50, būvēs AS "UPB" par kopējo līgumcenu 6 185 316,13 eiro (bez PVN).

 

Kā rakstījām iepriekš, 13.jūnijā Iepirkumu uzraudzības birojs saņēma AS "UPB" sūdzību, kurā tiek apstrīdēta SIA "Merks" uzvara iepirkumā par vieglatlētikas manēžas būvprojekta izstrādi un ēkas būvniecību.

Pēc Iepirkumu uzraudzības biroja iesniegumu izskatīšanas komisijas lēmuma, ņemot vērā konstatētos pārkāpumus,  SIA "Merks"  tiek izslēgts no turpmākās dalības konkursā.

Šobrīd ir noslēdzies atkārtots slēgtais iepirkumu konkurss, kurā noskaidrots, ka jauno vieglatlētikas manēžu, Rīgas ielā 50, būvēs AS "UPB" par kopējo līgumcenu 6 185 316,13 eiro (bez PVN), liecina informācija Liepājas domes mājaslapā.

Kā zināms, Liepājas domes finanšu komitejas sēdē tika apspirinātas kopējās būvniecības izmaksas 6 279 442,16 eiro (ieskaitot PVN) apmērā.

30. jūnijā rakstījām, ka ir noskaidrots, ka vieglatlētikas manēžas būvprojekta ekspertīzi veiks SIA "CMB" par kopējo līgumcenu 22 800 eiro.

Manēžas projekts izstrādāts pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem standartiem ar atbilstošu slēgto vieglatlētikas manēžu, kā arī pielāgotām telpām sportistu internātam. Manēža būs paredzēta izglītības iestāžu audzēkņu un sporta klubos iesaistīto personu treniņprocesa apstākļu uzlabošanai, kā arī tā paplašinās iespējas rīkot starptautiska līmeņa sporta sacensības Liepājā.

4900 m2 platībā plānots izvietot 200 m skrejceļu ar 4 celiņiem pa apli, iesildīšanās laukumu 6x40 m, 60 m sprinta taisni ar 4 celiņiem, sektorus ar nepieciešamo aprīkojumu augstlēkšanai, tāllēkšanai un lodes grūšanai, laukums basketbola, florbola, iekštelpu futbola un volejbola sporta spēļu vajadzībām, šķēpmešanas treniņsektors un saliekamās skatītāju tribīnes ar ne mazāk kā 500 sēdvietām. Tāpat plānota klints kāpšanas siena, trenažieri un sektors vingrošanai ar līdztekām un citu nepieciešamo inventāru.

Papildus vieglatlētikas manēžai tiks būvēta arī četrstāvu ēka, kurā atradīsies: ģērbtuves un apmeklētāju centrs, ēdnīca gan skolēniem, gan manēžas apmeklētājiem ar virtuvi un ēdamzāli, mācību klases, manēžas un Sporta spēļu skolas administrācijas kabineti, bibliotēka un sportistu internāts. Četrstāvu ēka būs savienota ar 5. vidusskolas ēku un manēžu.