Sestdien, 8.aprīlī, pēc renovācijas durvis apmeklētājiem vērs jaunais restorāns "Nīcava", portālu informēja SIA "Motelis Nīcava" valdes locekle Liene Feldmane.

Nīcā esošais, jau sen iecienītais restorāns "Nīcava", nomainījis īpašniekus un ieguvis jaunu elpu un veidolu. Restorāna interjeru veidojis interjera dizaineris Mārcis Šakausks.

Jaunais restorāna īpašnieks Ainars Kreics parūpējies par jauku atmosfēru un īpašu, paša atlasītu vīna karti visām gaumēm.

Turpmāk "Nīcava" būs sadalīta restorāna un kafejnīcas pusēs, lai iepriecinātu gan vietējos iedzīvotājus, gan garāmbraucējus ar pusdienām, kvalitatīvu kafiju un konditorejas izstrādājumiem, bet gardēžus ar īpašu restorāna piedāvājumu, jo restorāna ēdienkarte veidota sadarbībā ar restorāna "M'O Liepāja" šefpavāri Jolantu Bulu.

Restorāns "Nīcava" būs īpaši draudzīgs ģimenēm ar bērniem – plānos ir īpašs bērnu laukums un speciāla, veselīgāka ēdienkarte.

Restorāna īpašnieks lepojas arī ar to, ka "Nīcava" būs šobrīd vienīgā vieta Liepājas apkārtnē, kas viesiem piedāvās garšīgo "Zoltners" alu!