Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā mainījuši atrašanās vietu, slēgti vai mainījuši īpašniekus.

Pēdējā mēneša laikā Liepājā atvērti vairāki veikali, kas piedāvā iegādāties vajadzīgo sadzīvei un hobijiem. Graudu ielā 43A durvis vēris veikals "Mans hobijs", kurā var atrast visu vajadzīgo radošām nodarbēm. Veikalā var iegādāties krāsas, audeklus un citas māksliniekiem nepieciešamas lietas, kā arī pērlītes rotaslietu izgatavošanai, veidošanas masas un grima līdzekļus. Turpat netālu, Graudu ielā 34 darbu sācis šūšanas salons "Sanfashion", kurā ir iespējams iegādāties sev tīkamu audumu, var šūt sev nepieciešamo apģērbu salonā no tur pieejamā auduma, un ir iespējams arī atnest savu audumu un ar salona darbinieču palīdzību īstenot savas vēlmes.

Tirdzniecības centrā "Rietumu centrs" Jaunajā Ostmalā 3/5 atvērts kosmētikas un parfimērijas un sadzīves ķīmijas veikals "Siberica", kurš piedāvā Krievijā ražotus produktus. Savukārt Ganību ielā 56, veikalā "Delikateses", tagad iespējams iegādāties kvalitatīvas delikateses, saldētus produktus, jūras veltes un citus produktus.
Tirgoņu ielā 25 (ar ieeju no Peldu ielas puses) turpmāk darbosies veikals "Ruby", kurā var iegādāties visu suņu un kaķu kopšanai.

"Liepājas lombards" atvēris filiāli Zivju ielā 6.

Slēgts lietoto apģērbu veikalu tīkla "Humana" veikals M. Ķempes ielā 5. Slēgtā veikala "Gizo Outlet", kurš atradās Kungu ielā 9, vietā turpmāk būs apģērbu un aksesuāru veikals "Vigo". No 31.marta būs slēgta Swedbank filiāle "Spīķeris", un klientus apkalpos tikai filiāle "Kurzeme" Tirgoņu ielā 18.

21.martā pulksten 17 tiks slēgts veikals "Superneto" tirdzniecības centrā "Rietumu centrs". Tirdzniecības centrā paredzēta rekonstrukcija, pēc kuras tur plānots atvērt vēl vienu viekalu "Rimi".

Apģērbu veikalu "Āzija", kurš arī atradās "Rietumu centrā", turpmāk var atrast Ganību ielā 175/177.