Izvērtējot klientu plūsmu un resursu izmantojumu, no šodienas mainīts Liepājas 3.pasta nodaļas darbalaiks tirdzniecības centrā Jaunajā ostmalā 3/5, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas pasts" pārstāvji.

No šodienas Liepājas 3.pasta nodaļa pirmdienās–piektdienās darbu sāks par stundu agrāk – jau no pulksten9 – un būs atvērta līdz pulksten19. Savukārt sestdienās un svētdienās nodaļa strādās no pulksten 9 līdz 15.

Klientu paradumi liecina, ka viņiem Liepājas 3.pasta nodaļā būtiskāk ir saņemt pasta pakalpojumus darbdienu rītos, savukārt vakaros un brīvdienās nodaļas apmeklējums būtiski samazinās, skaidro "Latvijas pasta" pārstāvji.

"Latvijas pasts" pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.