Izvērtējot klientu plūsmu un resursu izmantojumu, no 2022.gada 1.novembra plānots mainīt Liepājas 3.pasta nodaļas darbalaiku tirdzniecības centrā Jaunajā ostmalā 3/5. Pirmdienās–piektdienās nodaļa strādās no pulksten 9 līdz 19, bet sestdienās un svētdienās – no pulksten 9 līdz 15, informē
"Latvijas pasta" Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Izanalizējot pasta pakalpojumu izmantošanas tendences Liepājā, kā arī resursu izlietojumu pasta pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai, pieņemts lēmums no 1.novembra mainīt Liepājas 3.pasta nodaļas darbalaiku tirdzniecības centrā Jaunajā ostmalā 3/5.

No minētā datuma Liepājas 3.pasta nodaļa pirmdienās–piektdienās darbu uzsāks par stundu agrāk – jau no pulksten 9 – un būs atvērta līdz pulksten 19. Savukārt sestdienās un svētdienās nodaļa strādās no pulksten 9 līdz 15.

Klientu paradumi liecina, ka viņiem Liepājas 3.pasta nodaļā būtiskāk ir saņemt pasta pakalpojumus darbdienu rītos, savukārt vakaros un brīvdienās nodaļas apmeklējums būtiski samazinās.
 
"Latvijas pasts" pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.