Pirmdien, 10.jūlijā, kas ir brīvdiena pēc Dziesmu un deju svētkiem, strādās atsevišķas pasta nodaļas Latvijas lielāko pilsētu tirdzniecības centros, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas pasts" pārstāvji.


Pasta pakalpojumi 10.jūlijā būs pieejami 13 pasta nodaļās lielāko pilsētu tirdzniecību centros, tostarp Liepājā – tirdzniecības centrā "Rietumu centrs".


Vienlaikus "Latvijas pastā" skaidro, ka Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) izmaksātās pensijas un pabalsti, kuru piegāde dzīvesvietā paredzēta 9.jūlijā un 10.jūlijā, tiks piegādāti un izmaksāti 7.jūlijā, bet 6.jūlijā tie tiks izmaksāti klientiem, kuriem par izmaksas datumu noteikts 7.jūlijs un 8.jūlijs.


Savukārt 5.jūlijā klienti saņems pensijas un pabalstus, kam izmaksa paredzēta 5.jūlijā un 6.jūlijā, skaidro uzņēmumā.


Tikmēr sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai ir izmantojami "Latvijas pasta" pakomāti visā valsts teritorijā, atgādina "Latvijas pasts".


"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 2700 darbinieku.