Piektdien, 14.augustā, durvis vēris jaunais "Rimi" hipermārkets Kārļa Zāles laukumā 8, Liepājā, kas februāra beigās tika aizvērts uz rekonstrukciju. Jaunatklātais "Rimi" veikals ir pirmais jauna dizaina hipermārkets Liepājā, informē SIA "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Jaunais veikals veidots saskaņā ar "Rimi" jauno dizaina konceptu, lai vēl vairāk atvieglotu un padarītu patīkamāku ikdienas iepirkšanos. Pircēju ērtībām nodaļās ir izvietotas vieglāk pamanāmas norādes, paplašināta veikala ieejas zona, pašapkalpošanās kasu zonā uzstādītas sešas ātras un modernas pašapkalpošanās kases, kā arī pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati.


Tāpat kā citos "Rimi" hipermārketos, arī šajā veikalā pieejama īpaša ekoloģisko produktu sekcija, diētiskie produkti cilvēkiem, kuriem ir pārtikas alerģijas, u.c. specializētās pārtikas produkti. Sortiments iedzīvotājiem nodrošina plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu. Hipermārketā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo – uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, suši, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces ikdienai un svētkiem.


Lielveikala tirdzniecības platība ir 2320 kvadrātmetri un tas nodrošinās gandrīz simts darba vietas. Veikals ir atvērts apmeklētājiem katru dienu no pulksten 8 līdz 22.

“Šis ir trīsdesmit sestais "Rimi Hyper" veikals Latvijā un pirmais "Rimi" hipermārketa formāta veikals Liepājā, kas izveidots saskaņā ar "Rimi" jauno dizaina konceptu.  Jaunā koncepta informācijas centra kases zonā ir pieejamas uzkodas un kafija līdzņemšanai, kā arī citas pirmās nepieciešamības preces, lai padarītu iepirkšanās procesu ātrāku un ērtāku. Tāpat veikalā ir arī modernizēta noliktava un ceptuves iekārtas, lai varētu darbiniekiem nodrošināt ērtāku un labvēlīgāku darba vidi,” stāsta "Rimi Latvia" hipermārketu formāta direktors Gatis Pakalnieks.