Ceturtdien, 29.oktobrī, "Tiamo Grupa" pēc rekonstrukcijas atver "Lotte caffe" kafejnīcu tirdzniecības centrā "Ostmala", Kārļa zāles laukumā 8.

Līdzīgi kā pats tirdzniecības centrs, "Lotte caffe" kafejnīca ir piedzīvojusi vērienīgas pārvērtības. Ir mainījies kafejnīcas izvietojums, dizains, kā arī tehnoloģija. Uzņēmums lepojas, ka interjera dizainu ir veidojusi māksliniece Zigrīda Atāle.

Uzņēmuma vadība priecājas, ka, neskatoties uz pietiekami garo rekonstrukcijas laiku, jaunajās telpās atgriezīsies ilggadējie darbinieki.

Uz garšīgām pusdienām vai tasi kafijas un desertiņa kafejnīca aicina katru dienu no deviņiem rītā līdz deviņiem vakarā. Darba dienās no pulksten 12 līdz pulksten 15 ir pieejams arī pusdienu piedāvājums.


"Tiamo Grupa" ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem. Grupā, kas darbojas jau ilgāk par 15 gadiem, ietilpst restorāni "MO", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik’" Liepājā, kā arī "Čili Pizza" picērijas vairākās Latvijas pilsētās. Uzņēmumu "Tiamo Grupa" raksturo izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detaļā.