Pēc nesen veiktās rekonstrukcijas aptieku tīkla "Apotheka" pašapkalpošanās koncepta aptieka tirdzniecības centrā "Ostmala", Liepājā, Kārļa Zāles laukumā 8 ieguvusi prestižo Latvijas tirgotāju asociācijas (LTA) konkursa "Latvijas labākais tirgotājs 2020" apbalvojumu. Šogad eksperti izvērtēja vairākus simtus objektu, no kuriem uzvarētāju līmenī klasificējās vien 22, tostarp "Apotheka" aptieka Liepājā, informē "Apotheka" komunikācijas vadītāja Inga Supe.

"Apotheka" aptieka "Ostmalā" atrodas jau vairākus gadus, bet pērn tā piedzīvojusi ievērojamas pārmaiņas, kuru laikā  kļuvusi vēl plašāka, kā arī ieguvusi daudzveidīgāku medikamentu un dažādu preču sortimentu. Pēc aptiekas pārveidošanas šeit pieejama arī konsultāciju telpa, kur laikā, kad to pieļauj epidemioloģiskā situācija, iespējams saņemt dažādus veselības pakalpojumus – noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu, kā arī noteikt ķermeņa masu.


"Liepājas vide ar katru gadu top arvien sakārtotāka, kļūstot vēl pievilcīgāka dzīvošanai un tūrisma attīstībai, tāpēc prieks, ka tieši Liepājā atrodas arī viena no LTA atzītajām labākajām aptiekām Latvijā," stāsta "Apotheka" reģiona vadītājs Jānis Duboviks. "Mums ir svarīgi, lai cilvēkam katrā aptiekas apmeklējuma reizē varam palīdzēt parūpēties par viņa veselību, atrast piemērotāko risinājumu, turklāt to visu nodrošināt patīkamā veidā un vidē. Balvas iegūšana ir pagodinājums, taču ikdienas lielākais gandarījums un novērtējums ir aptiekas klienti, kuri arvien atgriežas tieši Ostmalas aptiekā. Paldies klientiem par uzticēšanos, bet aptiekas kolektīvam par nemitīgu pilnveidošanos, degsmi un patieso vēlmi palīdzēt cilvēkiem saglabāt vai atgūt veselību," viņš papildina.

Visus konkursa dalībniekus vērtēja pieredzējusi ekspertu komisija, analizējot tos pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, pēc tirdzniecības vietas vizuālā izskata un funkcionalitātes,  apkalpošanas kultūras un servisa kvalitātes.

Konkursu "Latvijas labākais tirgotājs" jau 25. gadu rīko LTA un Latvijas Pašvaldību savienība, un tajā var piedalīties ikviens Latvijas uzņēmums, kas darbojas ar tirdzniecību saistītā nozarē. Konkursa mērķis ir attīstīt klientu apkalpošanas kultūru Latvijā un ar pozitīviem labās prakses piemēriem iedvesmot citus uzņēmumus. LTA ir nevalstiska organizācija, kas pastāv kopš 1994.gada un kur apvienojušies vairāk nekā 600 uzņēmēju, kas nodarbojas ar tirdzniecības un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu.

Par "Apotheka"
"Apotheka" ir viens no Latvijā vadošajiem un visstraujāk augošajiem aptieku tīkliem, kurā strādā vairāk nekā 500 darbinieki. Ar "Apotheka" zīmolu šobrīd darbojas 118 aptiekas visā Latvijā, tostarp diennakts aptieka Rīgā, Brīvības gatvē 230, aptieka internetā www.apotheka.lv un skaistuma konceptveikals "Apotheka" Beauty. "Apotheka" atzīta par TOP 1 darba devēju farmācijas sektorā CV-online Latvia ikgadējā pētījumā "Latvijas labāko darba devēju TOP 50".