Liepājā būvēs jaunu ražotni metālapstrādes uzņēmuma "ICS Steel" vajadzībām, aģentūrai LETA pastāstīja "ICS Steel" līdzīpašnieks Uldis Klaperis.

Informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā liecina, ka SIA "ICS Property" iepirkumā par jaunas ražotnes būvniecību Liepājā, Meldru ielā, uzvarējusi SIA "UPTK" ar piedāvāto līgumcenu 2 239 971,74 eiro.

Klaperis pastāstīja, ka patlaban "ICS Steel" ražotne atrodas nomātās telpās biznesa parkā Kapsēdes ielā, un šīs telpas kļuvušas par šauru. Tādēļ izlemts būvēt jaunu ražotni uzņēmumam "ICS Property", kura līdzīpašnieks ir Klaperis, piederošā īpašumā.

Līdz šī gada beigām plānots uzbūvēt 3200 kvadrātmetrus plašas ražošanas telpas, kurās plānots izveidot 36 darbavietas. "ICS Steel" jaunajās telpās nodarbosies ar metāla izstrādājumu dažāda veida pārklājumu uzklāšanu.

"ICS Steel" reģistrēta 2022.gadā ar 2800 eiro pamatkapitālu. Uzņēmuma īpašnieki ir Ingus Sudmalis (45%), Klaperim piederošā SIA "Laser Clean" (39%), SIA "LK Alpha" (10%) un Ieva Riteniece (6%), liecina "Firmas.lv" informācija.

"ICS Property" 2021.gadā strādāja ar 32 896 eiro zaudējumiem.

"ICS Property" reģistrēta 2019.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir Klaperim piederošā "Laser Clean" un Sudmalim piederošā SIA "Lemon pepper".