Līdz 20. oktobrim LIAA Liepājas biznesa inkubatorā ir atvērta pieteikumu iesniegšana pirmsinkubācijas programmā. Izvērtējot inkubatora kapacitāti, pirmsinkubācijas programmā tiks uzņemti 20 jauni dalībnieki. Šobrīd LIAA Liepājas biznesa inkubatorā kopumā darbojas 33 dalībnieki inkubācijas programmā un 20 dalībnieki pirmsinkubācijas programmā, kuri vairāku profesionāļu vadībā, mērķtiecīgi strādā pie savas biznesa idejas attīstīšanas un testēšanas.

LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Gints Reķēns uzsver: "Pirmsinkubācija ir lieliska iespēja, nepiespiestā gaisotnē, iegūt jaunas zināšanas uzņēmējdarbībā, pārbaudot savu sen loloto ideju, kā arī iegūt jaunus domubiedrus. Pēc sešiem mēnešiem, absolvējot pirmsinkubāciju, jūs būsiet ne tikai soli tuvāk savam uzņēmējdarbības sapnim, bet par dažiem, labiem draugiem, bagātāki un ar gatavu plānu - kā pārbaudīt jebkuru jauno ideju!"

Tā kā LIAA biznesa inkubatoru programmas termiņš ir 2023.gada 31.decembris, kad inkubatori savu darbību esošā projekta ietvaros noslēgs, tad aicinām visus, kuri vēl nav paguvuši izmēģināt savus spēkus sava biznesa idejas attīstīšanā, to darīt savlaicīgi un neatlikt uz pēdējo brīdi.

LIAA Liepājas biznesa inkubatora komanda atgādina, ka pirms pieteikuma iesniegšanas ir svarīgi sazināties un sarunāt individuālu konsultāciju.

Konsultāciju iespējams pieteikt, rakstot uz liepaja@liaa.gov.lv vai zvanot 62 401 092.

"Pirmsinkubācijas apmācībās tu vari noskaidot vai tava biznesa ideja ir dzīvot spējīga, un zinoši pasniedzēji palīdzēs tev realizēt viņu. Ļoti labi ir apzināties, ka tu ar savu jautājumu vienmēr vari vērsties inkubatorā pēc palīdzības un ka tev palīdzēs risināt konkrēto problēmu," tā savu pieredzi inkubatorā komentē bijušais Liepājas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas dalībnieks SIA "Coffee till Coctails" līdzīpašnieks Juris Budņikovs.
LIAA biznesa inkubatoru programmu finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk informācijas par biznesa inkubatoru programmu un pieteikšanās kārtību var iegūt LIAA tīmekļa vietnē.

Par pirmsinkubācijas programmu: youtu.be