Viesnīcā "Promenāde" dzerot franču baltvīnu, kas atšķaidīts ar lokālo "Bātas" minerālūdeni, mēs ar Ivaru pārrunājām teritoriālo reformu Liepājas sakarā.

Pēc dažiem malkiem vēsā vīna mūsos ieskanējās Ulda Stabulnieka dziesma alternatīviem vārdiem: "Nāk Pūce pārzīmēt Latviju…", bet no aizauguša Priekules grāvja apkaimes pagastveči, Grobiņas mēra Aivara Priedola diriģēti, vienotā korī atbild: "Necenties, nepūlies tā…" Jo vienalga jau nesanāks.

Mums ar Ivaru, protams, nav bažas par to, kas notiek Priekules grāvjos, jo galvenais ir, kas notiks ar Liepāju teritoriālās reformas sakarā.

Ir neviltots prieks, ka beidzot mūsu Liepājas domē visumā valda politiskā harmonija, kas liecina par gaišu nākotni un attīstības potencēm. Tomēr mulsina fakts, ka Jānim Vilnītim un Uldim Seskam, abiem Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas absolventiem, ir tik dažāda attieksme pret "laukiem". Vilnītis it kā esot par to, lai "lauki" ienāktu pilsētā un pilsēta "laukos", bet Uldis Sesks it kā pat negribot pie bēru galda sēdēt kopā ar "laukiem"...  
 
Grūtākais, mūsuprāt, tagad ir tikt skaidrībā, kurš no viņiem domā valstiski un kurš – vēl gudrāk...