Ievērojot valstī noteiktos kovidkaites  ierobežojumus, mēs ar Ivaru, sēžot manā virtuves pažobelē zem "Velux" jumta loga, pārrunājām politiskā tirgus kņadas sākumu mūsu pilsētā.

Pirms kāda laika mūs sazvanīja partijas "Jaunā vienotība" Kurzemes nodaļas koordinators Artis Kampars, kurš kaut kādu iemeslu dēļ tautā ieguvis iesauku "vienotības elektriķis".  Kampara kungs gribēja uzmanīgi paziņkārot, kādus aktīvus, morāli izturētus un sociāli neielaistus tautiešus no liepājnieku vidus varētu ieteikt "Jaunās vienotības" rindām Liepājā.  Vēl interese tika izrādīta par bijušajiem partijas "Vienotība" aktīvistiem Liepājā un viņu dzīves ritumu.

Apzinoties, ka "Jaunā vienotība" ir pareizrunātāja premjera Kariņa partija un vienmēr gluži vai teoloģiski nosvērtā finanšu ministra Reira partija,


mums aiz bijības iesvīda plaukstas.

Jo šādi varētu gadīties, ka kļūdaini mūsu ieteikumi Kampara kungam, iespējams, varētu nest līdzi lielu risku ne tikai Liepājai, bet arī visai mūsu valstij.

Tādēļ, lai apjaustu vietējo politisko ainavu, saprastu Liepājas dzīves ritumu un pilsētnieku aktuālās vajadzības pēc vienotības, ieteicām "Jaunās vienotības" politiķim biežāk apmeklēt Liepāju un aizstaigāt vismaz līdz Pētertirgum un aprunāties ar tirgus sievām, kā arī pēc iepriekšēja pieraksta satikties ar pilsētas vadību.
 

Tā vismaz Kampara kungs varētu izprast, ar kuriem cilvēkiem un ar kādiem stāstiem "Jaunajai vienotībai" vajadzētu uzrunāt liepājniekus pirms nākamajām pašvaldību vēlēšanās.