Pēc tam, kad portāla lasītājs pievērsa uzmanību faktam, ka brīdinājuma zīmes nebarot putnus ir sašķiebušās un nav tur, kur visvairāk vajadzētu, kļūda ir labota.

Kā portālam sacīja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne, jau tūlīt pēc tam, kad saņēmusi ziņu, ka zīmēs sašķiebušās un neatrodas tur, kur visvairāk nepieciešams, dots rīkojums Komunālajai pārvaldei tās sakārtot un, ja vajadzīgs, izvietot vēl papildu zīmes.

Komunālā pārvalde operatīvi rīkojusies un izdarījusi visu nepieciešamo. Diemžēl cilvēki tik un tā neņem vērā uz zīmes rakstīto, proti, ka gulbjus nevajag barot, atzina Ģirne. Par to pārliecinājusies pati savām acīm, pārbaudot, kā padarīts uzdotais darbs.

Portāls jau rakstīja, ka iespējams, pie Dienvidrietumu rajonā esošā dīķa izliktās zīmes ar informāciju par gulbju nebarošanu neatrodas īstajā vietā. "Visvairāk barotāju ir tajā dīķa pusē, kas atrodas pretī lielveikala "Baata" durvīm, taču tur zīmes nav,” portālam skaidroja kāds liepājnieks.

Savulaik brīdinājuma zīmes tika izliktas pēc domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas iniciatīvas un ar tās gādību.