Pie dīķiem līdzās lielveikalam "Baata" pašvaldība plāno atjaunot, kā arī uzstādīt jaunas zīmes ar norādi nebarot dīķos mītošo gulbju ģimeni.

Pagaidām jauna zīme uzstādīta pie dīķa iepretī "Rietumkrasta namam", bet pie dīķa, kas atrodas tieši pretī veikalam "Baata", uzstādīta vecā brīdinājuma zīme, kas gan izskatās ļoti neestētiski, jo, kā jau portāls rakstīja, zīme ilgāku laiku atradās dīķa ūdenī.

Kā portālam skaidroja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Eņģele, "ir jau pasūtītas jaunas informatīvās norādes". Laika gaitā tikšot atjaunots arī vecās zīmes stabs.

Portāls iepriekš rakstīja, ka pie "Baatas" dīķa vairs nav redzama neviena no Komunālās pārvaldes pērn atjaunotajām brīdinājuma zīmēm, kas aicina nebarot gulbjus. Viena no zīmēm atrodoties dīķa dibenā, turklāt, pēc portāla lasītāja teiktā, tā tur esot jau kopš aizvadītās ziemas.

Pērn oktobra sākumā portāls rakstīja par to, ka zīmes ir šķības, turklāt neatrodas tur, kur visvairāk nepieciešamas – aiz lielveikala "Baata", kura apmeklētāji ir lielākie putnu piebarotāji.