Jaunajā ostmalā, netālu no Tramvaja tilta uzstādītā objekta "Mīlestības koks" tuvējā apkaime neizskatās glīti un raisa bažas par dāmu kurpju papēžiem.

Kristapa Štobja veidotajam objektam, kurā jaunlaulātie var atstāt savas kāzu slēdzenes "kā simbolu mūžīgai mīlestībai" ("Katram Liepājniekam"), ir savi piekritēji un savi – noliedzēji. Jebkurš vides objekts vienmēr raisījis un raisīs diskusiju, arī Mīlestības koks, kas vienam ir ""Spoku koka" spoks" vai "metāla slota", bet citam "patīkams jaunums". Atcerēsimies, ka arī Eifeļa tornis parīziešiem sākumā šķita gatavais ķēms, bet tagad bez tā Parīze nav iedomājama.

Taču šoreiz runa nav par Mīlestības koku. Portāla lasītāja, kas sevi sauc par kāzu rīkotāju, pievērsusi uzmanību kam citam, proti, Mīlestības koka tuvējai apkaimei – noskretušajām kāpnēm, kas ved uz kanālmalu, nesaprotamo segumu – tādu kā grants celiņu, un vecajām, savu laiku nokalpojušajām gružkastēm.

Nerunājot nemaz par apkaimes izskatu, diez vai līgavas un kāzu viešņas augstpapēžu kurpēs bez bažām vispār var pārvietoties pa šo "nabadzības apliecību" – veco asfaltu un jauno grants uzbērumu, norāda lasītāja.

Domes izdevumā "Katram Liepājniekam", kurā vēstīts par jaunatklāto objektu un tā izmaksām (24 990 eiro), ne ar pušplēstu vārdu nav pieminēts, ka pašvaldība domājusi arī par apkaimes sakārtošanu.

Lasītāji interneta komentāros pareizi norādījuši, ka jaunajam objektam drīz vien būs nepieciešamas arī "zelta kāpnes", lai tiktu pie koka augšējiem zariem, taču jau tagad būtu nepieciešams arī apkaimes labiekārtošanas projekts!