Manuprāt, šis nebija labākais lēmums novirzīt satiksmi uz Veidenbauma ielu – visu laiku ir avārijas situācijas, sastrēgumi, raksta portāla lasītājs.

Kā saka vēstules autors – piecu minūšu laikā uz Zirņu ielas un Veidenbauma ielas krustojuma novērojis trīs bīstamas avārijas situācijas. Un tā nepārtraukti.

"Turklāt šeit taču ir ugunsdzēsēji – uz izsaukumu viņiem aizbraukt operatīvi būtu ļoti grūti. Vienā virzienā zaļā gaisma deg tikai dažas sekundes – ievēroju, ka tantiņa lēnā gaitā vai māmiņa ar ratiem nemaz nevar paspēt pāriet pāri ielai. Fūrēm ir ļoti grūti izgriezties – tās iebrauc tālu pretējā joslā – dažkārt bīstami tuvu luksoforam, pat uzbraucot pretējās puses ietvei. Nesaprotamu iemeslu dēļ STOP zīme uz Veidenbauma ielas sākumā bija nolikta ar uzrakstu uz Zirņu ielas pusi – autovadītāji, kas tuvojās krustojumam no Veidenbauma ielas puses, to nemaz neredzēja un apstājās, kā ierasts – pirms luksofora. Dažu minūšu laikā veidojās vairākas avārijas situācijas. Labi, ka kāds apķērīgs autovadītājs izkāpa no mašīnas un pagrieza zīmi pareizajā virzienā.

Vai būtu labāks risinājums? Diez vai, ja novirzītu pa citu šķērsielu – tāpat būtu ekstrēmas situācijas. Vienīgā iespēja, šķiet, būtu bijis atvērt divvirzienu kustību visā Zirņu ielas garumā!"

Jau vēstīts, ka no otrdienas, 28.aprīļa, tiks slēgta satiksme Ganību un Kungu ielas krustojumā.

Slēgto posmu iesaka apbraukt pa Zirņu ielu, kur posmā no Jaunās ielas līdz E. Veidenbauma ielai organizēta divvirzienu satiksme.

Paredzēts, ka krustojums satiksmei būs slēgts līdz 25.maijam.