Liela rosība pēdējā mēneša laikā vērojama būvlaukumā Skolas ielā, pretī Liepājas teātra dienesta ieejai, kur strādā SIA "A-Land" tehnika un cilvēki. Te ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu tiek sakārtota viena no Liepājas centra degradētajām teritorijām, projekta nosaukums "Skolas ielas posma pārbūve un piegulošās teritorijas labiekārtojums".


Būvtāfele vēsta, ka objekta pabeigšanas termiņš nav aiz kalniem – 2022. gada 26. janvāris, taču uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un būvdarbu vadītājs Andris Šervinskis portālam irliepaja.lv saka – visdrīzāk darbus pabeigs līdz nākamā gada jūnija sākumam.


"Drīz sāksies tehnoloģiskais pārtraukums," brīdina Šervinskis, piebilstot: "Ja būs siltāks, strādās ilgāk..."


Darbus Skolas ielā arī nedaudz iekavējis tas, ka kavējās Kārļa Zāles laukuma rekonstrukcija – abiem objektiem ir kopīgas komunikācijas, pastāstīja "A-Land" vadītājs.


Foto: irliepaja.lv.


"A-Land" šogad Liepājā strādājis un turpina strādāt pie vairākiem objektiem, vienu no kuriem –


Roņu ielas rekonstrukciju un izejas uz pludmali izbūvi – ekspluatācijā plāno nodot 15. novembrī.

Arī visas pārējās rekonstruējamās pludmales izejas – Jūrmalas ielas galā, pie Glābšanas stacijas, aiz koncertdārza "Pūt, vējiņi!", Kūrmājas prospekta galā – uzticētas SIA "A-Land", un šobrīd darbi ES finansētā projekta "Piekrasti raksturojošās dabas ainavas publiskās ārtelpas attīstības un pieejamības veicināšana kultūras un tūrisma pakalpojumu daudzveidošanai Liepājas centra pludmalē" ietvaros turpinās arī tur.


Iesākto būvdarbu dēļ liepājniekiem posmā no Kūrmājas prospekta līdz Glābšanas stacijai, kā arī Jūrmalas ielas galā visas vasaras garumā nācās paciest neērtības gan ejot uz pludmali, gan staigājot vai braucot pa veloceliņu. Turklāt no malas izskatījās, ka būvnieki tikai demontējuši segumu, un nekas cits nenotiek. Šervinskis to noliedz, un sola līdz nākamās vasaras sezonas sākumam visus pludmales izeju izbūves darbus pabeigt.


Paralēli iepriekš nosauktajiem darbiem SIA "A-Land" šobrīd Liepājā strādā pie vairāku ielu ietvju posmu izbūves Karostā, pastāstīja Šervinskis.