Uzņēmums "Rimi" Lielās talkas dienā, 26. aprīlī, Liepājā nodrošinās muzikālus priekšnesumus un bezmaksas uzkodas talciniekiem  trīs talkošanas vietās.

"Rimi" talkas autobuss piestās un čaklos talkotājus ar pīrādziņiem, maizītēm un citiem gardumiem cienās trīs talkošanas vietās Liepājā – Liepājas pludmalē, velo un gājēju ceļu tuvumā kāpu zonā, kā arī pludmales un kāpu zonā no Katedrāles ielas uz Karostas kanāla pusi.

"Latvieši ir ne tikai čakli strādātāji, bet arī dziedātāji. Tāpēc arī Lielajā talkā neiztikt bez iedvesmojošām dziesmām un "Rimi" talkas mūziķu priekšnesumiem, kas palīdzēs darbiem daudz raitāk ritēt uz priekšu," talkot aicina "Rimi Latvia" vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija.

Līdz ar visas Latvijas sakopšanu, šogad Lielās talkas organizatori un atbalstītāji īpaši aicina aizdomāties par Baltijas jūras tīrību, mudinot pievērst uzmanību arī tīrīšanas līdzekļiem, kas tiek izmantoti mājas uzkopšanā un to ietekmei uz apkārtējo vidi. "Rimi" novērojumi liecina, ka cilvēki arvien vairāk interesējas par videi draudzīgu dzīvesveidu un rūpējas par apkārtējo vidi, pieprasījums pēc ekoloģiskiem mājas uzkopšanas līdzekļiem "Rimi" veikalos pēdējā gada laikā audzis apmēram par 30%. Tāpēc piedāvājot alternatīvas ierastajiem mājas tīrīšanas līdzekļiem, līdz pat 27. aprīlim "Rimi" veikalos par īpaši pievilcīgām cenām būs iespējams iegādāties videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus.

Lielā talka visā Latvijā notiks sestdien, 26.aprīlī. Par tās vadmotīvu šogad izvēlēts sauklis "Tīra Baltijas jūra sākās tavā vannasistabā!", aicinot cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienā īstenot dzīvesveidu, kas atbilst Lielās talkas galvenajam mērķim – palīdzēt Latvijai 2018.gadā kļūt par tīrāko valsti pasaulē.