Jau sestdien, 23.aprīlī, kad vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātes vienos visu Latviju, Liepājas apkārtnes sakopšanā piedalīsies arī "Rietumu radio".

Ar "EKO Kurzemes", "Liepājas nama apsaimniekotāja" un Liepājas komunālās pārvaldes atbalstu, "Rietumu radio" 23. aprīlī būs Lielās talkas radio. Visas talkas dienas garumā no pulksten 9.00 līdz 16.00 būs īpaša talciniekiem paredzēta programma. "Rietumu radio" sazvanīsies ar citām Latvijas pilsētām, lai uzzinātu par interesantiem jaunumiem citos reģionos un pašvaldībās. Līdzīgi notiks tiešo pārraižu pieslēgšanās Liepājas talkošanas notikumu vietām, kur par savu pieredzi un sajūtām stāstīs paši talkotāji. Savukārt "Rietumu radio" studijā viesosies Liepājas uzņēmumu un pašvaldību pārstāvji, kas informēs talciniekus par būtiskiem jautājumiem, kā arī sniegs noderīgus padomus, lai sakopšanas darbi varētu ritēt vēl veiksmīgāk. Protams, visas dienas garumā "Rietumu radio" talciniekus atbalstīs ar īpaši sagatavotu muzikālo programmu, kas uzturēs modrību un rosinās aktīvu darba sparu.  

"EKO Kurzeme", "Liepājas nama apsaimniekotājs", Liepājas komunālā pārvalde un "Rietumu radio" aicina – sakopsim vidi, kurā dzīvojam, kopā! Uz viena viļņa – Tavs Lielās talkas radio – 105,8 FM.