Turpinoties tranzītielu (Klaipēdas, Ganību, Brīvības iela) sakārtošanas projektam pilsētas robežās, nesen noslēdzies konkurss par projekta izstrādi kārtējam Ganību ielas posmam.

Iepirkuma konkursā par tehniskā projekta izstrādi objektam "Ganību ielas rekonstrukcija posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai, Liepājā"  uzvarēja firma no Rīgas – SIA "Projekts 3". Līgums noslēgts par 120 463 eiro. Jau iepriekš esam rakstījuši, ka "Projekts 3" izstrādās projektu arī autoceļa Rīga – Liepāja rekonstrukcijai.

Kopā konkursam bija pieteikušās piecas firmas, no kurām divas neizpildīja konkursa nosacījumus, bet vēl viena firma savu dalību atsauca. SIA "A – Vide", kuras piedāvātā cena bija 6100 eiro, īsi pirms konkursa noslēguma savu dalību atsauca. Savukārt SIA "BM - projekts" un SIA  "IK projekts" neatbilda iepirkuma konkursa prasībām, un "IK projekts" piedāvātā cena – 12686,84 eiro  – bija augstāka nekā "Projekts 3" piedāvātā. Konkursā piedalījās arī SIA "Polyroad", kas piedāvāja tehnisko projektu īstenot par 16630 eiro.

Tehniskā projekta "Ganību ielas rekonstrukcija posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai" īstenošanai "Projekts 3" piesaistīs apakšuzņēmēju elektroietaišu projektēšanai, SIA "IxCom".

Tranzītielu sakārtošanas projekta ietvaros SIA "Projekts 3" jau ir veidojusi tehnisko projektu gājēju ietvei posmā no Vētru ielas līdz gājēju celiņam uz Dienvidu kapsētu.

Rīgā reģistrētajai SIA “Projekts 3" ir plaša pieredze projektēšanas darbos, firma veikusi arī būvuzraudzību O. Kalpaka tiltam Liepājā, piedalījusies vairākos projektos Ventspilī un citur.