Atklājot terases sezonu, sestdien, 1.aprīlī, PATA kokmateriālu veikalā Liepājā (Parka iela 15) no pulksten 10 līdz 14 Liepājas iedzīvotāji aicināti ne vien iepazīties ar PATA piedāvājumu terases izbūvei, bet ikviens varēs arī izgatavot savu putnu būrīti īpašā darbnīcā, informē PATA uzņēmumu grupas Korporatīvo attiecību un klientu servisa vadītāja Elīna Dobulāne.
"Jau par tradīciju ir kļuvis, pavasari sagaidot, organizēt terases atklāšanas svētkus PATA kokmateriālu veikalos. Pasākumā laikā vecāki varēs saņemt speciālistu konsultācijas terases būvniecības un kopšanas jautājumos, savukārt bērni varēs izgatavot savu īpašo putnu būrīti,” norāda PATA kokmateriālu veikalu ķēdes pārdošanas vadītājs Lauris Purbērziņš, aicinot ikvienu uz terases atklāšanas svētkiem Liepājā.
Pasākuma laikā PATA speciālisti iepazīstinās ar terases būvēšanas principiem, skaidros apsvērumus, izvēloties konkrētus terases dēļu, kā arī sniegs ieteikumus pasākumiem, kas jāveic, lai terase kalpotu ilgi.
Atklājot terases sezonu, 1.aprīlī, visiem terases dēļiem, to stiprinājumiem un apstrādes līdzekļiem būs 25% atlaide. Atlaide netiek piemērota ABC kvalitātes priedes terases dēļiem 28×120 mm, kam jau šobrīd ir pieejama klientiem draudzīga cena – 11.99 EUR/m2.
PATA grupai ir lielākā specializētā kokmateriālu veikalu ķēde Baltijas jūras reģionā. Latvijā uzņēmumam pieder pieci veikali – Rīgā, Dreiliņos, Saldū, Liepājā un Valmierā, Lietuvā divi veikali – Kauņā un Viļņā, savukārt Polijā viens – Olštinā. Visās valstīs kokmateriālus klienti var iegādāties arī e-veikalā.
PATA grupa ir Latvijā lielākais pilna cikla mežu apsaimniekošanas, koksnes pārstrādes, loģistikas un kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums. PATA grupa ir arī viens no lielākajiem privātajiem mežu īpašniekiem Latvijā. Grupas uzņēmumos visā Latvijā strādā vairāk nekā 700 darbinieki.

Glābēji Ziemeļu fortos no konstrukcijām nocēla bērnu





















