Ņemot vērā, ka “Latvijas dzelzceļš" uzsācis darbus pie Raiņa ielas pārbrauktuves sliežu seguma atjaunošanas, vēl arī rīt, 25.aprīlī, gaidāmi satiksmes ierobežojumi.

Tāpēc iespējama arī sabiedriskā transporta kavēšanās.

Lai gan darbi pie sliežu seguma atjaunošanas notiek galvenokārt naktī, kad pārbrauktuve tiek satiksmei slēgta, rīta stundās satiksme ir tik intensīva un ierobežojumu dēļ palēlināta, ka aicinām iedzīvotājus ar privātajiem transportlīdzekļiem iespēju robežās izvēlēties apkārtceļu pa Cukura ielu.
Operatīvajam transportam satiksmei būs atvērta ostas teritorija.

Atgādinām, ka Komunālā pārvalde uzsākusi arī brauktuves paplašinājuma izbūvi autobusu pieturvietā, kas atrodas aiz pārbrauktuves Ziemeļu priekšpilsētas pusē. Autobusu pieturvietas izbūves laikā, kas tupināsies aptuveni divas nedēļas, satiksmes plūsma būs ierobežota jeb palēlināta ar vadstatņiem un ceļa zīmēm.

Uzsāktie būvdarbi ir svarīgi uzlabojumi, kas ietverti pasākumu kopumā, lai mazinātu sastrēgumus pie minētās dzelzceļa pārbrauktuves. Gan sliktais Raiņa ielas pārbrauktuves segums, gan minētā autobusu pietura un pasažieru uzņemšana tajā, autobusam aizņemot daļu no joslas, līdz šim kavēja satiksmes raitāku plūsmu, tāpēc notiek šie remontdarbi.

Plašāku informāciju par maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem, cenām un citiem jaunumiem var saņemt aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"