Sakarā ar neparedzētiem darbiem par vienu nedēļu – līdz 1.jūnijam – tiek pagarināta satiksmes slēgšana Ganību un Kungu ielas krustojumā, informē pašvaldība.

Jau vēstīts, ka autovadītāji slēgto posmu var apbraukt pa Zirņu ielu, kur posmā no Jaunās ielas līdz E. Veidenbauma ielai tiek organizēta divvirzienu satiksme. Satiksmes dalībnieki aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi norādēm un ceļa zīmēm.

9. un 9.a maršruta autobuss slēgto krustojumu apbrauc pa Bāriņu ielu. Pagaidu pieturvietas ir izvietotas starp Baznīcas ielu un A. Pumpura ielu (virziens no slimnīcas uz M. Ķempes ielu), kā arī Kungu ielā (pirms krustojuma ar Bāriņu ielu) un Bāriņu ielā (pirms Valsts policijas ēkas) (virziens no M. Ķempes ielas uz slimnīcu). Ganību ielas rekonstrukcijas laikā šī maršruta autobusi nepieturēs pieturvietās "Jaunā iela", "Baznīcas iela" (Ganību ielā),  "Kungu iela", "Dārza iela", "Jaunā iela" un "Ādu iela".

Būvuzņēmējam darbu laikā iespēju robežās jānodrošina zemesgabalu īpašniekiem piekļūšana savam īpašumam, operatīvajiem un specializētajiem transportlīdzekļiem – caurbraukšana un piekļūšana zemesgabaliem, kā arī gājēju droša pārvietošanās.

Pateicoties finanšu ietaupījumam, būvdarbi objektā "Ganību ielas rekonstrukcija posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai, Liepājā" tiek veikti projekta "Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija Liepājā" ietvaros.

Līguma slēgšanas tiesības iepirkuma konkursa rezultātā ir piešķirtas SIA "Aizputes ceļinieks", kas darbus veiks par kopējo līgumcenu 753 521,00 eiro, informē sabiedrisko attiecību speciāliste
Evita Enģele.

Ganību ielas rekonstrukcija posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai tiek realizēta ERAF līdzfinansētā projekta "Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija" (projekta ID.Nr. 3DP/3.2.1.2.0/10/APIA/SM/010) ietvaros.