No sestdienas, 25. novembra, satiksmei tiks atvērts slēgtais Ganību ielas posms no Kungu līdz Salmu ielai, līdz ar to Zirņu ielā abās joslās atkal tiks organizēta vienvirziena satiksme, portālu informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Autovadītājus aicina būt uzmanīgiem!

Projekta ietvaros tika pārbūvēts nepilnu kilometru garš Ganību ielas posms no Kungu līdz Salmu ielai, kur visā tā garumā izbūvētas apakšzemes komunikācijas, lietus ūdens kanalizācija, ieklāta jauna asfalta apakškārta un virskārta, izbūvēts jauns veloceļš, veikti ietvju bruģēšanas darbi, ielas horizontālā marķējuma uzklāšanas darbi un apzaļumošana.

Jau informēts, ka darbi Ganību ielā tiek veikti, lai atslogotu Uliha ielu no kravas transporta, uzlabojot vispārējo satiksmes drošību pilsētā, kā arī pabeigtu Ganību ielas pilnīgu rekonstrukciju visā tās garumā. Ganību iela ir pilsētas maģistrālā iela un valsts galvenā un TEN-T autoceļa tīkla A11 daļa.

Būvdarbus Ganību ielas posmā, pamatojoties uz veikto iepirkuma procedūru, veica SIA "A-Land".

Projekts "Ganību ielas pārbūve posmā no Kungu ielas līdz Salmu ielai, Liepājā" (Nr. 6.1.4.2/21/I/001) tiek realizēts ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu. Projekta kopējās izmaksas ir 2 418 859,06 eiro, no kurām Kohēzijas fonda finansējums ir 1 825 549,37 eiro, valsts budžeta dotācija pašvaldībām 80 538,94 eiro un Liepājas valsts pilsētas pašvaldības finansējums 512 770,75 eiro.