Ceturtdien, 5.oktobrī, ap pulksten 14 Zirņu ielā apturēts transportlīdzeklis "Honda", ko vīrietis vadīja ar ātrumu 95 km stundā vietā, kur atļautais ātrums ir 50 km stundā, portālam ziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.
Tāpat konstatēts, ka transportlīdzeklim nav tā vadītāja civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas. Turklāt vīrietis vadījis auto alkohola reibumā un bez vadītāja tiesībām, kas noteiktajā likuma kārtībā nav iegūtas. Autovadītāja izelpā konstatētas 0,24 promiles alkohola.
Pret vīrieti uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram nav veikta OCTA. Uzsākts arī kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām.

Aicina uz koncertu “Laumas stāsts dziesmā”

























1
0