Portāls irliepaja.lv šajā gadā saņēmis vairāku liepājnieku sūdzības par netīrītām ietvēm un pārpildītām atkritumu urnām.


Piemēram, kāds liepājnieks atsūtījis fotoattēlus, kas 8. janvārī ap pulksten 12 dienā uzņemti pašā pilsētas centrā – autobusu pieturā blakus viesnīcai "Līva". Tajās redzams, ka atkritumu urnas ir pārpildītas, gruži mētājas visapkārt. Kā norāda portāla lasītājs – turpat blakus ir sapostā Liepājas egle un citi rotājumi, ar ko bagātīgi izpušķots pilsētas centrs, bet šīm krāšņumam līdzās mētājas atkritumi.


Autobusu pietura Lielā ielā. Lasītāja foto.


Lielā iela. Lasītāja foto.


Lielā iela. Lasītāja foto.


Portāls irliepajalv dažas dienas vēlāk – 11. janvārī – ap to pašu laiku novēroja, ka pašā pilsētas centrā, autobusu pieturā blakus veikalam "Drogas" ietve nebija notīrīta. Atšķirība bija labi redzama, jo pie ēkas Lielā ielā 12 ietve bija tīra. Netīrīts bija arī ietves posms pie ēkas Lielā ielā 10 un citviet.

Fotogrāfijās, ko aizvadītās nedēļas nogalē atsūtīja portāla lasītāja no "Laumas" mikrorajona (Ziemeļu priekšpilsēta), redzams, ka arī Krūmu ielā ietve nav tīrīta. "Pa ietvi nav iespējams pārvietoties, gājējus glābj tikai notīrītais veloceliņš!" – raksta lasītāja.


Pulvera iela. Lasītāja foto.


18. janvārī, ejot pa K.Valdemāra ielu, labi redzama "robežšķirtne" starp ietvi gar pilsētas domi un Sv. Jāzepa katoļu katedrāli. Iespaids tāds, ka domes sētnieks, tāpat kā pārējie Rožu ielas 6 darbinieki, strādā... attālināti.