Sestdien, 30.septembrī, ap pulksten 15.30 Valsts policija saņēma informāciju, ka Pulvera ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis vadīja transportlīdzekli "Scania" ar puspiekabi un, neievērojot drošu braukšanas distanci, izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo, ar puspiekabi savienoto, transportlīdzekli "Volvo", kuru vadīja vīrietis tajā pašā virzienā un joslā. Negadījumā cieta transportlīdzekļa "Scania" vadītājs, kurš ar gūtajām traumām tika nogādāts slimnīcā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, portālam ziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Savukārt ap pulksten 16.40 saņemta informācija, ka Oskara Kalpaka ielā, tirdzniecības vietas stāvlaukumā noticis ceļu satiksmes negadījums, pēc kā vainīgais transportlīdzekļa vadītājs notikuma vietu pameta. Policijas amatpersonas noskaidroja personas identitāti, konstatējot, ka viņš stāvlaukumā vadījis transportlīdzekli "Seat", veicot atpakaļgaitas manevru, nepārliecinājās par tā drošību, uzbraucot stāvēšanai novietotam "BMW". "Seat" vadītājs notikuma vietu pameta, neziņojot par notikušo likumā noteiktajā kārtībā. Veicot alkohola pārbaudi, "Seat" vadītāja izelpā konstatētas 0,82 promiles. Pret vīrieti uzsākti trīs  administratīvā pārkāpuma procesi.

Piektdien, 29. septembrī, ap pulksten 19 Piltenes ielā apturēts vīrietis, kurš vadīja automašīnu "Audi" 1,70 promiļu reibumā.

Sestdien, 30.septembrī, ap pulksten pustrijiem naktī Zemnieku ielā apturēts vīrietis, kurš vadīja elektroskrejriteni, būdams 1,77 promiļu reibumā.

Ap pulksten 17.30 Raiņa ielā apturēts vīrietis, kurš vadīja motociklu, būdams 1,34 promiļu reibumā.

Vēlāk ap pulksten 19 Krūmu ielā apturēts vīrietis, kurš vadīja velosipēdu būdams 1,60 promiļu reibumā.

Pret visiem iereibušajiem transportlīdzekļu vadītājiem uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi.

Tāpat svētdien, 1.oktobrī, ap pulksten 4.30 Brīvības ielā pieķerti divi ātrumpārkāpēji, kas ievērojami pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. Vīrietis, vadot automašīnu "Audi", pārvietojās ar ātrumu 120 km stundā vietā, kur atļautais ātrums ir 50 km stundā. Savukārt sievete, vadot "Volkswagen Golf" pārvietojās ar ātrumu 125 km stundā. Par šādu pārkāpumu tiek piemērots naudas sods un vadītāja apliecības izmantojuma aizliegums uz 12 mēnešiem.