Pieci deputāti ar iesniegumu vērsušies pie pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" vadītāja Ginta Lūša, aicinot saukt pie kārtības maršruta taksometru vadītājus.

Iesniegumā teikts, ka iedzīvotāji vairākkārt vērsušies pie deputātiems ar lūgumu palīdzēt risināt jautājumu par maršruta taksometru neatļautu novietošanu pilsētas autostāvvietās, jo tas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem apgrūtina piekļuvi pilsētas autostāvvietām.

"Pēdējais šāds gadījums fiksēts 28.02.2016. autostāvvietā Kuršu laukumā 7, pulksten 9.55, kur maršruta taksometra vadītājs (valsts reģistrācijas numuru JV7718) bija novietojis auto šķērsām autostāvvietai un klaji ignorējis citu autovadītāju lūgumu pārvietot maršruta taksometru, lai varētu netraucēti un ērti piekļūt autostāvvietai," teikts iesniegumā.

Šis gadījums arī fiksēts iesniegumam pievienotajā fotoattēlā.

"Lūdzam izskatīt šo un citus gadījumus un respektēt pilsētas iedzīvotāju un viesu piekļuvi pilsētas autostāvvietām. Jāatzīmē, ka šāda klaja transporta līdzekļa novietošanas noteikumu pārkāpšana ne vien traucē pilsētniekiem un pilsētas viesiem, bet arī rada negatīvu priekšstatu par pilsētu kopumā. Mūsuprāt, tas ir zināmā mērā pretrunā ar saukli, kas ir attēlots uz maršruta taksometriem – "Liepāja iedvesmo"," norādīts iesniegumā.

To parakstījuši Liepājas domes deputāti Jānis Vilnītis, Atis Deksnis, Linda Matisone, Ģirts Kronbergs un Laila Attiķe.