Pašvaldības aģentūras "Liepājas Sabiedriskais transports" direktors Gints Lūsis nolēmis atstāt līdzšinējo amatu, lai darītu ko citu, portālam irliepaja.lv atklāja aģentūras direktors.

"Pagaidām vēl esmu savu amatā – kamēr pašvaldība atradīs citu," irliepaja.lv sacīja Lūsis. Lēmumu esot pieņēmis tāpēc, ka jūtot: "vajag kaut ko pamainīt, padarīt ko citu". Ko konkrēti, Lūsis neatklāja.

Savā pašreizējā amatā Gints Lūsis nostrādājis sešus gadus, kopš 2011.gada, kad Liepājas dome izveidoja aģentūru. Pērn Lūsi apstiprināja amatā uz otru termiņu – pieciem gadiem. Opozīcija gan neatbalstīja šo lēmumu un arī neakceptēja aģentūras gada pārskatu, kurā, pēc deputātes Lindas Matisones toreiz sacītā, rakstīts, ka viena no aģentūras funkcijām ir veicināt biežāku sabiedriskā transporta izmantošanu, taču Liepājā tas nav izarīts, jo pārdoto biļešu skaits ir samazinājies.

"Neskatoties uz to, ka tramvaja līnija ir pagarināta, par 20% samazinājies pasažieru skaits, un visiem ir skaidrs, ka tas noticis biļešu cenu paaugstināšanas dēļ," toreiz uzsvēra deputāte.

Liepājas dome izsludinājusi konkursu uz pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" direktora amatu.

Pieteikumus var iesniegt domes Personāldaļai līdz 27.augustam.