Liepājas domes izsludinātajā atklātajā konkursā uz aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" direktora amatu tiks izskatīti 18 pretendentu pieteikumi, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Pavisam konkursā tika saņemti 20 pieteikumi, taču trīs pretendenti bija iesnieguši dokumentus angļu valodā, un tikai viens no viņiem pēc tam atsaucās lūgumam iesniegt dokumentus arī latviski, kā to paredz Valsts valodas likums, skaidroja domē.

Rīt paredzēts izveidot konkursa vērtēšanas komisiju. Saņemtie pieteikumi tiks izvērtēti divu nedēļu laikā, lai atbilstošākos pretendentus aicinātu uz pārrunām.

Kā ziņots, pašvaldības aģentūrai "Liepājas sabiedriskais transports" konkursā tiek meklēts jauns direktors, jo līdzšinējais vadītājs Gints Lūsis nolēmis aiziet no darba aģentūrā. Lūsis šajā amatā bija kopš aģentūras pirmsākumiem 2011.gadā un piedalījies tās izveidē.

Aģentūras direktora pienākumos ietilpst sabiedriskā transporta pakalpojuma nodrošināšana pilsētā un pakalpojuma kvalitātes uzraudzīšana, integrēta sabiedriskā transporta piedāvājuma plānošana, elektroniskās norēķinu sistēmas ieviešana sabiedriskajā transportā u.c.