Pērnā gada nogalē pilsētas būvvalde akceptējusi būvniecības ieceri Roņu ielā 8A "Viesnīcas un sabiedriskās ēdināšanas ēka", apliecina Būvniecības informācijas sistēmā pieejamie dati.

Arī būvvaldē portālam apstiprināja, ka šāda būvniecības iecere ir akceptēta un no pagājušā gada 22.novembra spēkā ir arī būvatļauja, taču "tas vēl ir tikai projekta īstenošanas pats sākums", un ieceres iesniedzējam pirms uzsākt būvdarbus vēl ir jāsaņem būvprojekta akcepts un jāizpilda citi būvniecības nosacījumi.Ēkas Roņu ielā 8A pārbūves projekts izstrādāts arhitekta Andra Kokina birojā "K Idea".


Kā portāls irliepaja.lv uzzināja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē, tad Roņu ielu 8A apsaimnieko SIA "Kursas kvartāls", ko savukārt dibinājusi SEZ akciju sabiedrība "Kursa". Diemžēl ar "Kursas kvartāla" valdes locekli Uldi Lībergu portālam sazināties neizdevās.

Līdzās iecerētajai viesnīcas un sabiedriskās ēdināšanas ēkai Roņu ielā 8 joprojām saimnieko liepājnieku un pilsētas viesu iecienītais SIA "Boroffish"veikals-kafejnīca.