Janvāra pēdējā dienā noslēdzies Komunālās pārvaldes izsludinātais atklātais konkurss par Liepājas pludmales kopšanas un uzturēšanas pakalpojumiem turpmākos divus gadus.


Atverot piedāvājumus, noskaidrojies, ka piedāvājumus iesnieguši pieci pretendenti: SIA "Eco Baltia vide", kuras piedāvātā līgumcena ir 253 167,66 eiro; SIA "Hagberg", kuras piedāvājums ir 237 977,58 eiro; SIA "NJ Pakalpojumi", kas piedāvā darbus veikt par 246 901,82 eiro; SIA "Vizii Urban", kas piedāvā līgumcenu 239 922,42 eiro un SIA "Ordālija", kuras piedāvājums ir 144 725,77 eiro.


Iepirkumu komisija lēmumu par uzvarētāju vēl nav pieņēmusi.   


Šoreiz pārvalde bija nolēmusi nedalīt iepirkumu daļās un visus pludmales darbus uzticēt vienam pretendentam, jo atzinusi, ka iepirkuma priekšmeta dalīšana daļās "ir neefektīva".


Pērn darbi bija sadalīti šādi: SIA "Vizii Urban" – labiekārtojuma inventāra un liedaga/kāpu zonas ikdienas uzkopšana, pārvietojamo tualešu izvietošana/tīrīšana, stacionāro tualešu tīrīšana/uzturēšana; SIA "Vides pakalpojumu grupa" – atkritumu konteineru izvietošana un izvešana liedagā un pie izejām uz pludmali; SIA "Tranzīts L" – smilšu sijāšana; SIA "CTB" – jūras zāļu savākšana.

No iepirkuma uzvarētāja šoreiz tiks prasīta pludmales glābšanas stacijas ēkas un teritorijas apsaimniekošana, pludmales tualešu, inventāra izvietošana, uzturēšana, demontāža, inventāra izgatavošana, kā arī pludmales ikdienas uzkopšana. Apsaimniekojamā teritorija centra rajona pludmalē ir no Dienvidu mola līdz Pērkones ielas izejai pludmalē, tostarp Zilā karoga pludmales zona – 800 m gara pludmales daļa no Kūrmājas prospekta izejas līdz Jūrmalas ielas izejai. Savukārt Dienvidrietumu mikrorajona pludmalē – no Pērkones ielas izejas līdz pilsētas dienvidu robežai, tajā skaitā Zilā karoga pludmales zona – no Pērkones ielas izejas pludmalē līdz Vaiņodes ielas izejai pludmalē.


Jau vēstīts, ka gan pērn, gan 2022.gadā kampaņas "Mana jūra" Zaļā ekspedīcija Liepājas centra pludmali ierindoja Latvijas netīrāko pludmaļu saraksta augšgalā.